![Image: Ευχαριστήριο - Αποδοχή δωρεάς από τον Ενιαίο Αγροτικό Σύλλογο Ιεράπετρας](/content/images/%CE%A0%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%B2%CE%B5%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%20%CF%83%CF%85%CE%B3%CE%BA%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1%20%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%B1.jpg?w=548)
Διαβάστε το δελτίο τύπου
Ενημερώνουμε τους αγρότες της ευρύτερης περιοχής για τις Δωρεές προς τον Ενιαίο Αγροτικό Σύλλογο Ιεράπετρας το τελευταίο χρονικό διάστημα από τοπικές επιχειρήσεις.
Συγκεκριμένα ο Σύλλογος μας διαθέτει πλέον ένα πλήρως εξοπλισμένο πυροσβεστικό συγκρότημα, προσφορά των εταιρειών Φυτώρια- Καπινιάρης και γεωπονικό κατάστημα Αγρότοπος - Φτυλάκης Μ.
Επίσης έγινε προμήθεια ενός σύγχρονου εκτυπωτικού μηχανήματος, προσφορά του Φυτωρίου Φυτογένεση-Γ. Βαρελάκης.
Ευχαριστούμε θερμά τις παραπάνω επιχειρήσεις για την έμπρακτη στήριξη και εμπιστοσύνη που μας δείχνουν στην προσπάθεια που καταβάλουμε για επίλυση διαφορών θεμάτων.
Εκ του Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματέας
Γαϊτάνης Ιωάννης Βιαννιτάκης Μιχαήλ
![hxonews](/content/images/%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%85%CF%80%CF%89%CF%84%CE%B7%CF%82%20%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%B1.jpg?w=320)
![hxonews](/content/images/1790358959-%CE%A0%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%B2%CE%B5%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%20%CF%83%CF%85%CE%B3%CE%BA%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1%20%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%B1.jpg?w=320)