![Image: Το ευχαριστώ Παντελάκη για τη στήριξη του πυρόπληκτου Βαγγέλη στο Μύρτος](/content/images/PANTELAKIS%20S.jpg?w=548)
Συγκεντρώθηκε σχεδόν όλο το ποσό για τις ανάγκες στέγασης του Βαγγέλη μετά την ολοσχερή καταστροφή του τροχόσπιτου όπου διέμενε
Ένα μεγάλο ευχαριστώ μέσω του Ηχώ 99,8 απεύθυνε ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Μύρτου κ. Αλέξανδρος Παντελάκης προς όλους όσοι βοήθησαν και στήριξαν την εκδήλωση και την γενικότερη προσπάθεια που γίνεται προκειμένου να βρεθεί στέγη προς τον συγχωριανό τους , τον κ. Βαγγέλη, ο οποίος διέμενε σε τροχόσπιτο το οποίος κάηκε ολοσχερώς πριν μερικές ημέρες. Όπως έκανε γνωστό ο κ. Παντελάκης το μεγαλύτερο μέρος του ποσού έχει ήδη συγκεντρωθεί, η προσπάθεια όμως συνεχίζεται για να συγκεντρωθούν και τα υπόλοιπα χρήματα για την αγορά οικίσκου – κοντέινερ αλλά και για να καλυφθούν άλλες βασικές ανάγκες εξοπλισμού, ακόμα και είδη ένδυσης και υπόδησης αφού ο Βαγγέλης έχασε τα πάντα. Ο κ. Παντελάκης ευχαρίστησε ιδιαίτερα τους μουσικούς που ανταποκρίθηκαν στην εκδήλωση που έγινε.
Ακούστε εδώ
![hxonews](/content/images/%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CE%B7%CE%BB%CF%89%CF%83%CE%B7.jpg?w=320)
![hxonews](/content/images/1260514702-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CE%B7%CF%82%20%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%BF.jpg?w=320)