Ο Γιάννης Πλακιωτάκης για την πρεμιέρα των πανελλαδικών εξετάσεων
![Image: Ο Γιάννης Πλακιωτάκης για την πρεμιέρα των πανελλαδικών εξετάσεων](/content/images/508989774-plakiotakis.jpg?w=548)
Ανάρτηση του Γιάννη Πλακιωτάκη
Στους μαθητές που από σήμερα ξεκίνησαν να διαγωνίζονται στις Πανελλαδικές Εξετάσεις, ευχήθηκε μέσω ανάρτησης στα προσωπικά του Social media, ο βουλευτής Λασιθίου Νέας Δημοκρατίας, Γιάννης Πλακιωτάκης.
«Εύχομαι σε όλα τα παιδιά που συμμετέχουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις να πετύχουν το στόχο τους. Να διεκδικήσουν τα όνειρά τους!», έγραψε χαρακτηριστικά.